uklid

Úklid MČ Sedlec

Dne 27. 4. 2019 od 10.30 hod organizuje náš spolek ve spolupráci se Statutárním městem Karlovy Vary v rámci akce „Chceme čisté město“ úklid naší městské části. Během úklidové akce, do níž se prostřednictvím sociálních sítí přihlásila více než desítka místních občanů, je v plánu uklidit naší městskou část a její okolí, především zárodky černých skládek na okrajích obce.

Akce se zúčastnilo přes 20 místních občanů a několik klientů azylového domu. Všem zúčastněným veliký dík za účast i fůru odvedené práce. Odpad z celého okolí Sedlece zaplnil jeden velkoobjemový kontejner. Více viz fotogalerie.

Fotogalerie k akci


Přidáno

v

,

Od

Tags:

Komentáře

2 komentáře: „Úklid MČ Sedlec“

 1. Bicanova eva avatar
  Bicanova eva

  Jsem rada, ze se bude provadet uklid v nasi lokalite. Nejvetsi nestesti jsou skladky odpadu kolem skladky p. Marka. Napr.za hrbitovem, kde se ted provadi odpocinkova zona a za zdi jsou odpady z mistnich zahradek a pozustatky bivaku po bezdomovcich. Strasne. Chodim zde na prochazky a mensi kusy sbiram do kontejneru. Chce to prave ale vetsi akci. Ale jak to zajistit aby se to stale neopakovalo.
  Je to nrozne, jak se nekteri lide dovedou chovat.
  Bicanova

  1. Alois Kůrka avatar
   Alois Kůrka

   Díky za zprávu, pokud budou lidi, zkusíme to tam uklidit.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *