schuze2

12. 05. 2010 Setkání s vedením města

Opět po roce uspořádalo naše sdružení spolu s městem Karlovy Vary v Sedlecké pivnici setkání občanů naší městské části s vedením města. Setkání se zúčastnili vrcholní představitelé našeho města primátor ing. Werner Hauptmann, 1. náměstek primátora Bc. Tomáš Hybner, náměstek primátora ing. Petr Keřka, vedoucí odboru rozvoje ing. arch. Ilja Richtr a ředitelka Správy lázeňských parků ing. Zuzana Macešková Na úvod zástupci města zrekapitulovali, co z minulých připmínek se podařilo a co nepodařilo vyřešit.

Poté měli občané možnost získat informace týkající se rozvoje naší městské části, přednášet stížnosti na stav naší čtvrti a navrhovat možnosti na jejich řešení. Zástupci města bylo přislíbeno, že se budou všemi podněty zabývat a postupně je v rámci možností řešit. Vzhledem k tomu, že se leckteré problémy již podařilo vyřešit a na jiných se již pracuje, je zřejmé, že podobné schůzky mají sbůj význam a budou pořádány i v budoucnu.

schuze2


Přidáno

v

,

Od

Tags:

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *