schuze1

01. 04. 2009 Setkání s vedením města

První dubnový den uspořádalo naše sdružení spolu s městem Karlovy Vary v Sedlecké pivnici setkání občanů naší městské části s vedením města.
Setkání se zúčastnili vrcholní představitelé našeho města primátor ing. Werner Hauptmann, náměstek primátora ing. Petr Keřka, uvolněný zastupitel RNDr. Pavel Žlebek a vedoucí odboru rozvoje ing. arch. Ilja Richtr za doprovodu tiskového mluvčího Jana Kopála.

Na setkání s nimi přišlo více než 30 místních občanů. Občané měli možnost získat informace týkající se rozvoje naší městské části, přednášet stížnosti na stav naší čtvrti a navrhovat možnosti na jejich řešení. Zástupci města bylo přislíbeno, že se budou všemi podněty zabývat a postupně je v rámci možností řešit. O prvních závěrech z tohoto setkání budou vedením města představitelé sdružení informováni během několika měsíců.
Věříme, že podobná setkání s občany Sedlece se budou konat i v budoucnu a budou mít pozitivní vliv na vzhled naší městské části.

Fotogalerie z akce

 


Přidáno

v

,

Od

Tags:

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *